Kosmetyki, których używamy na co dzień mają duży wpływ na naszą skórę. Wnikając w jej warstwy mogą powodować różnego rodzaju zmiany. Dlatego ważne jest, byśmy stosowali jakościowe oraz bezpieczne produkty, które nie tylko ukrywają niedoskonałości, ale również korzystnie wpływają na kondycję cery. Jednym z czołowych producentów kosmetyków upiększających jest marka Loreal. Wprowadza ona na rynek od wielu lat produkty kosmetyczne, które reklamowane są przez największe gwiazdy. Jednym z ich najlepszych kosmetyków jest podkład loreal true match.

Formuła podkładu

Wprowadzając nowe zmiany marka postanowiła wzbogacić znany fluid o nowe warianty kolorystyczne. Dzięki temu większa liczba kobiet pozwolić sobie może na zakup kosmetyku. Jego formuła posiada trzy nowe pigmenty. Warto też wspomnieć, że Loreal True Match szybko wtapia się w skórę, nie tworzy więc bazy na niej, a delikatnie wnika. To daje doskonały i bardzo naturalny efekt, przy jednoczesnym matowieniu i kryciu niedoskonałości. Dodatkowe pigmenty sprawiają, że fluid jest jeszcze bardziej precyzyjny i łatwiej się pracuje korzystając z niego. Dostępne kolory powodują, że produkt ten dopasować się może i do ciepłej, neutralnej, jak i zimnej tonacji!

Wykorzystanie naturalnych olejków eterycznych

Bardzo ważne jest to, że marka wykorzystuje naturalne składniki, które znacznie wzbogacają kosmetyki. Są one bardziej skuteczne i przede wszystkim bezpieczne dla użytkowników. Loreal True Match, w którego skład wchodzi kompozycja czterech olejków eterycznych pozwala na równomierne rozłożenie kosmetyku na twarzy. Podkład jest bardziej płynny, a więc aplikacja staje się dużo prostsza i szybka. Z wykorzystanie odpowiednich pędzli lub gąbek z łatwością można rozprowadzić podkład. Dzięki temu nie tworzą się na twarzy plamy, a kosmetyk bardzo dokładnie rozmieszczony zostaje po całej twarzy.

Nawilżenie

Pod podkład najczęściej wklepywany jest krem lub specjalna baza. Dzięki temu możemy mieć pewność, że skóra jest odpowiednio nawilżona oraz odżywiona. Tego etapu pielęgnacji nigdy nie należy pomijać. Jednak nowy wersja Loreal True Match ma postać bardziej kremową niż inne podkłady, co powoduje, że doskonale nawilża skórę twarzy. Oczywiście stosowanie kremów pielęgnacyjnych pod makijaż nadal jest dozwolone, jednak sam podkład właściwie odżywia skórę. To wszystko zapewnia połączenie gliceryny oraz witamin E i B5. Skóra staje się gładsza, pozbawiona skórek, co daje dużo lepszy efekt końcowy. Chcąc zapewnić sobie największy komfort, warto zdecydować się na fluid Loreal True Match.