Mówi się, że bielizna stanowi drugą skórę kobiety. Nawet jeśli na co dzień jej nie widać, warto zadbać o to, by była najlepszego gatunku. Ma to zarówno przyczyny związane z chęcią idealnego prezentowania się, jak i względy zdrowotne. Biorąc pod uwagę te pierwsze, trzeba przede wszystkim zadbać o odpowiedni dobór bielizny. Warto tu zwrócić uwagę zarówno na rozmiar, jak i jakość wykonania raz materiał, z którego bielizna ta została zrobiona. Ponadto, chcąc ładnie prezentować się w bieliźnie Panache, należy odpowiednio dobrać jej krój oraz kolor. Ten ostatni dobiera się biorąc pod uwagę kolor cery, ale też kolor włosów czy oczu. Tutaj stosuje się dokładnie takie same zasady, jak przy doborze kolorystyki ubrań albo makijażu. Oczywiście warto również wziąć pod uwagę fakt, że bielizna Panache powinna być seksowna. Nawet, gdy nie mamy zamiaru pokazywać się komukolwiek tylko w niej, seksowna bielizna znacznie podniesie samopoczucie i własną ocenę kobiety, która taką bieliznę nosi. To dlatego coraz częściej kobiety wybierają bieliznę Panache, która nie tylko jest wygodna, ale również idealnie wykończona, posiadająca na przykład intrygująco wyglądające koronkowe wstawki czy też elementy wykonane z tkanin wzorzystych lub wręcz przeciwnie – gładkich i miłych w dotyku.

Bielizna Panache - AndorraJak już zostało powiedziane, drugą ważna sprawą jest to, że odpowiednio dobrana bielizna może mieć wpływ na samopoczucie i zdrowie. Bielizna od Panache, która prezentuje wysoką jakość z pewnością nie powinna uciskać czy obcierać, szczególnie w miejscach szwów lub pod ramiączkami. Trzeba jednak pamiętać, że taka bielizna, nawet najlepiej uszyta, tak jak ta od Panache, musi być w odpowiedni sposób dobrana. Z tego powodu warto podczas zakupu nowego stanika zwrócić się o pomoc do doświadczonej brafitterki. To osoba, która ukończyła odpowiednie szkolenie i służy pomocą w doborze idealnego rozmiaru stanika. Wbrew pozorom odkrycie rozmiaru idealnego wcale nie jest proste. Wystarczy spojrzeć na grupę wybranych kobiet, by stwierdzić, że tylko niewiele z nich wie, jak prawidłowo dobrać stanik. Jest to bardzo ważne, gdyż źle dobrany rozmiar biustonosza Panache, może powodować na przykład bolesny ucisk na piersi. Niektórzy chcą nawet twierdzić, że zbyt ciasny biustonosz może przyczynić się do rozwoju guza piersi, jednak nie wszyscy lekarze zgadzają się z tą teorią.

Niemniej jednak wysokiej jakości stanik na pewno zwiększy poczucie komfortu noszącej go kobiety. Będzie miał także wpływ na wzrost jej poczucia własnej wartości.