Każda kobieta powinna przynajmniej raz w swoim życiu skorzystać z usług brafiterki. Duża ilość kobiet nie wie o tym, jak ważne jest odpowiednie dobrane biustonosza. Z usług brafiterki może skorzystać każda kobieta, nie ma żadnych wymogów specjalnych. Taka usługa najczęściej jest przeprowadzana w sklepach z biustonoszami. Odpłatność za nią, to kosz około 50-100zł lub czasem zdarza się, że podczas zakupu stanika, usługa jest gratis. Wtedy też najwięcej kobiet korzysta z tego rodzaju usług. Podczas badania mierzona jest miseczka oraz kształt piersi. Dzięki temu możemy prawidłowo dobrać biustonosz.

U kobiet z dużym biustem, bardzo ważne jest odpowiednie dobranie miseczki, ponieważ gdy źle dobierzemy stanik, może uciskać piersi, co jest niewskazane. Biustonosz na duży biust może być rozmiarów od D, po F, aż do nawet H. Tak duże piersi są narażone na więcej urazów niżeli normalny rozmiar, dlatego należy o nie dbać o wiele bardziej. Spory biust to niekiedy spory problem i dobranie do niego jest często nie lada wyzwaniem.

biustonosze na duży biust

Specjalne biustonosze na duży biust mają wszyte specjalne pianki, które korygują kształt piersi, unoszą je oraz sprawiają, że biust wygląda atrakcyjniej. Bardzo ważny w tym zawodzie jest gust, otwartość oraz dobry kontakt z kobietami. Niekiedy panie wstydzą się swojego biustu i za wszelką cenę próbują ukryć swoje niedoskonałości. Brafiterka jednak doskonale zrozumie potrzeby takich kobiet i bez zbędnych komentarzy lub ocen, dobierze najlepszy biustonosz do różnego typu biustu. Niezwykle ważny przy wizycie, jest konkretny opis tego, jakie efektu oczekujemy. Kobiety z okazałym biustem, starają się go nieco ukryć. W tym wypadku należy dobrać odpowiedni biustonosz na duży biust. W przypadku kobiet, które tego biustu nie mają, ważne jest to, by wybrać najlepszy stanik typu push-up. Wtedy nawet małe piersi, wydają się całkiem sporych rozmiarów i odzież, którą dobierzemy, będzie się zdecydowanie ładniej układać.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnych brafiterek, które z pewnością potrafią dobrać odpowiedni biustonosz do każdego rodzaju biustu. Jest to co prawda niełatwe zadanie, aczkolwiek wykwalifikowany personel brafiterski poradzi sobie z zadaniem bez najmniejszego problemu. Warto korzystać z tego typu usług, ponieważ zauważymy znaczną różnicę między stanikami kupionymi przez nas, jedynie po zwykłej przymiarce, a takim, który został dobrany przez osobę, która zna się na tym jak nikt inny. Z pewnością będziemy zadowoleni po takich zakupach, odzyskamy pewność siebie i będziemy znacznie lepiej wyglądać w naszej odzieży.