Marynarka w kratę nie należy do często spotykanych na ulicy. Polacy tak mają, że w dużej mierze często wybierają klasykę, aby idealnie dopasować się do tłumu i spodziewanych okoliczności. Marynarka w gustowną kratę czasem nie pasuje do ich spojrzenia na świat. Taki element garderoby idealnie nadaje się dla mężczyzn, którzy kochają zaznaczyć swoją obecność i w swoich działaniach stawiają na indywidualnie dobrane stylizacje, które świetnie pomagają ukazać ich potencjał oraz charakter.

Unikatowe męskie stylizacjeKrata i inne elementy garderoby

Vintage, do którego pasuje marynarka w kratę, to jeden z takich trendów, który świetnie można wyeksponować w dzisiejszych czasach. To styl, który nie przemija. Do tego stylu pasują szelki do spodni, które nie są typowym elementem garderoby. Nie wszyscy panowie są gotowi na to, aby eksponować takie unikalne elementy do noszenia. Tak samo jest z marynarką w kratę, która pasuje do wielu innych elementów garderoby. Może to być ciekawostką, ale marynarka z wyraźnie zaznaczoną kratą to bardzo ciekawa propozycja do wszelkich gładkich koszul. Dobierając w ten sposób swoje ubranie pozwalamy na odpowiednią prezentację kraty, która będzie widoczna od razu. Żadne inne elementy na marynarce nie będą przyciągały wzroku, tak jak ta marynarka, którą można dopasować także do sportowych t-shirtów. Dzięki temu uda stworzyć się luźną stylizację, dzięki której będzie można wyglądać efektownie nawet podczas wykonywania zakupów w centrum handlowym z całą rodziną. Marynarka w kratę może zostać także dopasowana do spodni chino i ponadczasowych jeansów w ciemnym kolorze.

Dobrze ubrany mężczyzna

Dzisiaj mężczyźni bardzo mocno zwracają uwagę na to, co zakładają na siebie. Czasy, kiedy wkładali na siebie pierwsze, lepsze spodnie i wygniecioną koszulkę już dawno się skończyły. Nic dziwnego, skoro zewsząd napływają uwagi o modnych trendach. Panowie również chcą się dobrze prezentować – nie tylko w oczach kobiet, ale również dla samych siebie. Dobrym pomysłem będzie więc zakupienie marynarki w kratę w modnym odcieniu granatowym lub niebieskim. Są to dwa elementy garderoby, które nie tylko można dopasować do innych rzeczy, jakie można znaleźć w szafie, ale również nie będzie problemu z dopasowaniem do niej odpowiedniej kolorystyki. Ktoś może powiedzieć, że marynarka w kratę jest trudnym elementem garderoby do ubrania. Nic bardziej mylnego. Zresztą dzisiaj w internecie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji, które jasno pokażą panom, jakie ciekawe stylizacje można wymyślić przy pomocy takiej marynarki.