Randka, spotkanie ze znajomymi, czy impreza w gronie najbliższych? Nie ważne, ponieważ każda z nas chce zawsze wyglądać zniewalająco oraz atrakcyjnie. Dobrym sposobem na przyciągnięcie na siebie czyjejś uwagi jest podkreślenie oraz wyeksponowanie swoich oczu przez umiejętnie wykonany makijaż. Dziś dowiesz się jak wykonać makijaż oczu, którym być może uwiedziesz nie jednego mężczyznę.

Brwi

To kluczowy element na naszej twarzy, który stanowi odpowiednią oprawę dla naszych oczu. Aby Twoje spojrzenie było mocniejsze i bardziej wyraziste, podkreśl brwi! Nada się do tego cień do brwi, kredka lub żel, który nałożysz na włoski, wypełniając wolne luki, nadając im głębszy kolor oraz objętość.

Powieki

Odpowiednio dobrany kolor cieni do powiek, podkreśli naturalny kolor Twojej tęczówki oraz kształt Twoich oczu. Dla efektu tak zwanego ,,kociego spojrzenia’’ sprawdzi się klasyczne smoky eyes, najlepiej w ciemniejszych, klasycznych kolorach. To sprawi, że Twoje spojrzenie będzie bardziej tajemnicze i jednocześnie bardzo odważne.

Górna linia powiek

Aby wzrok stał się bardziej drapieżny, polecam wykonanie górnej czarnej kreski nad linią powieki górnej. Jeśli posiadamy głęboko osadzone gałki oczne lub nasze oczy mają bardzo okrągły kształt, dobrym sposobem na wydłużenie spojrzenia jest pociągnięcie górnej kreski poza linie górnej powieki w kierunku naszych skroni po obu stronach. Tak wykonana linia nada kształtu oraz oprawy na miarę seksownego, kociego spojrzenia.

Rzęsy

Nic tak nie podkreśla spojrzenia, jak dobrze zadbane, gęste rzęsy. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjniały nasze oczy, warto zaopatrzyć się w najlepiej czarny tusz do rzęs, który doda stylowej, czarnej głębi. Drugim, równie dobrym sposobem na wyeksponowanie swojego makijażu oczu, będą przyklejane, sztuczne rzęsy. To szybki sposób na osiągnięcie efektu długich oraz gęstych rzęs, na który poświęcimy tylko kilka minut. Wystarczy odpowiednio przykleić sztuczne rzęsy do linii powiek i gotowe. Po wykonanym zabiegu, polecam dodatkowo wytuszować rzęsy czarną maskarą.