Kiedy odpowiedni mężczyzna w końcu zada swojej wybrance serca to jedno pytanie, kolejnym po usłyszeniu twierdzącej odpowiedzi będzie „kiedy?”. Dlatego, jak emocje w parze już opadną warto racjonalnie zastanowić się nad datą wesela. A jak już to będzie znane, to nie pozostaje nic innego jak rzucić się w wir planowania. W Warszawie wcale nie jest to takie łatwe!

Planowanie ślubu warto zacząć od ustalenia, czy obojgu narzeczonym pasuje ceremonia zaślubin w kościele, czy wolą pominąć kwestie religijne i rozpocząć wspólne życie od powiedzenia sobie „tak” przy urzędniku z Urzędu Stanu Cywilnego. Następnie należy sprawdzić daty. Niestety często jest tak, że proboszcz szczerze odpowie, że data jest już zarezerwowana lub nie ma w okolicy wolnych sal weselnych. Data i zgodność z salą oraz kościołem czy urzędem jest niestety kwestią, która może pochłonąć przyszłą młodą parę.

Kiedy sala wraz z terminem jest zgrana warto pomyśleć zawczasu o tym, kto będzie grał na weselu. Warszawiacy nie mają łatwo, nie wystarczy już wpisanie w google „zespół na event warszawa”, ponieważ bardzo ciężko jest w samym mieście znaleźć nie tylko odpowiedni zespół, ale również zarezerwować go na swoje wesele. Niejednokrotnie trzeba więc będzie szukać dalej.

Dobry repertuar, przyjazne zabawy, uzgodnienie tego, na co członkowie orkiestry nie pozwolą gościom weselnym to wszystko, co powinien zaoferować dobry zespół na event (http://www.brooklyn.band.pl/). Warszawa to miejsce, w którym można znaleźć dużo propozycji „samograjków”, lecz należy wcześniej sprawdzić ich stronę internetową oraz przesłuchać próbki tego, co potrafią.

Przyszła para młoda nie ma łatwo, ale na pewno sobie poradzi! Dzięki dostępowi do Internetu pójdzie o wiele szybciej niż kiedyś!