Moda powinna inspirować, pobudzać do eksperymentowania w poszukiwaniu idealnego stylu – zarówno na co dzień, jak i podczas większych uroczystości. Dlatego miejsce klasycznych, stonowanych torebek skórzanych powinny zająć bardziej odważne propozycje. Wężowy wzór to jest to!

Prosto z Mediolanu

Każdy, kto choć trochę interesuje się modą wie, że odzież, jak i dodatki lansowane na światowych wybiegach mody od razu trafiają do sieciowych sklepów. Jeśli zatem poszukujemy torebki skórzanej, warto zasięgnąć do nowych propozycji znanych domów mody, jak np. https://sklep.wojewodzic.com.pl/torebki-skorzane, aby wybrać taki wzór i fason, który będzie najbardziej trendy. Wężowy print jest bez wątpienia jednym z nich. Pojawia się zarówno na miejskich fasonach, wieczorowych kopertówkach, workach czy biznesowych aktówkach. Można być rzec, że jest dosłownie wszędzie! W środowisku znanych projektantów, można napotkać na wielu orędowników zwierzęcych motywów, więc ostateczny wybór nie powinien nastręczyć trudności. Jednak nie tylko wzór torby jest ważny, ale również kolor! Oprócz naturalnych barw zwierzęcej skóry, można zdecydować się na bardziej wyraziste odcienie. Fuksja, czerwień, odcienie niebieskiego i zieleni? Aktualne trendy dają nam szerokie pole do popisu! Zwłaszcza, że wiosna za pasem...

Z czym to się nosi?

O ile torebki skórzane mogą swoją formą skupiać wiele zwolenniczek, o tyle kwestia ich zestawiania z poszczególnymi elementami garderoby może budzić niemałe wątpliwości. Jeśli zatem zdecydowaliśmy się na jej zakup, musimy ostrożnie bawić się kolorami. W zależności od wybranego fasonu, mogą uzupełnić wystrój eleganckiej sukienki, jak również surowego stylu militarnego. Zarówno na co dzień, jak i wieczorne wyjścia. Moda w tym zakresie daje nam szerokie pole do popisu. Torebka w wężowy wzór może zatem ożywić klasyczną odzież, pokazując niewielki fragment naszej drapieżnej osobowości lub stanowić wspólny mianownik dla reszty zwierzęcych motywów znajdujących się na częściach garderoby.

Wężowe torebki skórzane na jeden sezon? Czy to się opłaca?

Mylne jest przekonanie tych osób, które twierdzą, że tego typu torby są jedynie przejawem chwilowej mody. Wystarczy tylko spojrzeć na wcześniejsze kolekcje, aby zobaczyć że motywy imitujące skórę pantery, węża czy zebry przewijają się w wielu odsłonach. Jej zakup zatem okazuje się inwestycją na wiele lat, gdyż ten ponadczasowy wzór jest odporny na zmieniające się trendy. Ponadto, ich kolejną zaletą jest kobiecy, niezwykle wyjątkowy wygląd, zwłaszcza kiedy zdecydujemy się na zakup torby w matowym wykończeniu (te mocno błyszczące mogą przekraczać granicę dobrego smaku).