Moda na stoły ze szkła

Szklane stoły nie są żadną nowością na polskim rynku. Już od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością, czego jednak nie można powiedzieć o rozkładanych stołach do jadalni wykonanych z tego materiału, które stanowią absolutny hit ostatnich sezonów. Wszystko z uwagi na ogrom zalet, jakimi bezsprzecznie się charakteryzują.

Przede wszystkim zajmują mało miejsca, a gdy tylko zajdzie taka potrzeba, możemy je bez trudu rozłożyć, swobodnie przygotowując nakrycie dla większej ilości osób. Jest to rozwiązanie w szczególności przydatne w sytuacji, gdy organizujemy spotkanie rodzinne. Kolejnym atutem jest świeży, nowoczesny desigm. W sprzedaży bowiem możemy kupić rozkładany stół do jadalni wykonany zarówno z przezroczystego szkła, jak również kolorowego, np. czerwonego czy czarnego.

Jedynym, chyba najbardziej uciążliwym mankamentem szklanego stołu jest sposób jego użytkowania. Na blacie widoczne są nawet najdrobniejsze zacieki czy smugi, stąd też na domowników spada konieczność jego częstszego przecierania.