W czasach, w których na wygląd zwraca się największa uwagę trudno czasem czuć się swobodnie i pewnie siebie. Defekty skórne, które widoczne są gołym okiem mogą być źle oceniane przez ludzi z naszego otoczenia. Szczególną rolę odgrywa tutaj praca. Chcąc osiągać sukcesy zawodowe musimy wyglądać porządnie i schludnie, a kompleksy z pewnością nam w tym nie pomogą. Aby się ich pozbyć coraz więcej ludzi zaczyna korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Do zabiegów takich wykorzystywane są urządzenia, które powstały dzięki niezwykle rozwiniętej technologii. Do najnowszych urządzeń technicznych zaliczyć można z pewnością Plexr. Warto dowiedzieć się czegoś na jego temat i poddać się niezwykłemu zabiegowi estetycznego, który znacznie może ułatwić nam życie.

Czym jest Plexr

Jest to urządzenie plazmowe, które jest jednym z najbardziej rozwiniętych oraz najnowocześniejszych osiągnięć w chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej. Wszelkie zmiany skórne oraz niedoskonałości są dzięki temu urządzeniu usuwane bez żadnych skutków ubocznych. Zanim jednak zdecydujemy się na skorzystanie z zabiegu z użyciem Plexru, warto dowiedzieć się, jak ono działa. Przyrząd ten wytwarza tzw. łuk elektryczny, który tworzy wysoką temperaturę i odparowuje zmiany, które zaszły na powierzchni skóry. Plexr tworzy także plazmę, którą punktowo rozprzestrzenia się po skórze, w miejscach, które tego wymagają. Co ważne, to plazma ta nie jest umiejscawiana w zdrowych tkankach i tylko na powierzchni skóry, nie wchodząc w jej głębsze warstwy.

[caption id="attachment_5729" align="alignleft" width="150"] Fot: Esteticon[/caption]

Czego możemy oczekiwać po zabiegu z zastosowaniem urządzenia Plexr

Metoda ta jest niezwykle skuteczna, dlatego też uznawana jest za alternatywę dla chirurgii estetycznej. Należy podkreślić, że metoda ta jest bezinwazyjna, a więc całkowicie bezpieczna. Dzięki temu, że urządzenie to nie wnika w głębokie warstwy skórne, nie uszkadza ich, nie powoduje krwawienia i nie ingeruje tak bardzo w ciało człowieka. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas zabiegu oraz po nim. Zmiana może być widoczna bezpośrednio po zabiegu nawet do siedemdziesięciu procent. Bardzo ważne jest także to, że zabieg nie unieruchamia pacjentów. Mogą oni po nim wrócić do codziennych czynności. Sam przebieg zabiegu również jest niezwykle komfortowy. W trakcie, a także po zabiegu można cały czas poruszać powieką. Urządzenie Plexr jest tak bezpieczne, że nie wywołuje ani stanu zapalnego, ani nekrozy tkanek znajdujących się wokół zdeformowanej i poddanej zabiegowi części skóry.