Każdej przedstawicielce płci pięknej zależy bez wątpienia na posiadaniu bielizny, która będzie atrakcyjna pod względem wizualnym. Nie sposób jednak nie wspomnieć o tym, że bielizna powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Warto więc przy jej wyborze zwracać uwagę nie tylko na aspekt wizualny. W przeciwnym razie możemy być niezadowolone z codziennego użytkowania wybranej przez nas bielizny. 

Dlaczego warto postawić na figi?

O czym pamiętać przy wyborze fig damskich?Istnieje wiele modeli bielizny damskiej. Każdy z nich posiada zarówno zalety jak i wady. Nie sposób również ukryć, że każda przedstawicielka płci pięknej ma nieco inne preferencje dotyczące bielizny. Bez wątpienia jednak warto zwrócić baczną uwagę na figi damskie (dostępne np. tu: https://mybra.pl/pol_m_Majtki_Figi-730.html), które uchodzą za jeden z najzdrowszych rodzajów bielizny. Dzięki noszeniu fig możliwe będzie zachowanie okolic intymnych w zdrowiu i czystości. Materiał, z którego wykonane są figi, a także ich krój, pozwalają bowiem na to, by skóra oddychała. Nie zawsze jednak figi damskie uszyte są z bawełny. Dobrze byłoby więc zwracać uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane. Unikajmy materiałów sztucznych, nieprzepuszczających powietrza. W przeciwnym razie narażamy się bowiem na częste i uporczywe infekcje intymne. 

Jak wybrać dobrej jakości bieliznę?

Jak już zostało wspomniane powyżej, figi damskie posiadają całkiem sporo zalet. Są one przede wszystkim wygodne. Jeśli są uszyte z bawełny, komfortowe użytkowanie nie jest jedynym ich atutem. Przy wyborze fig warto jednak zwracać uwagę także na inne aspekty niż materiał, z którego są one uszyte. Warto mieć na względzie, że istnieje kilka różnych modeli fig. Klasyczne figi charakteryzuje umiarkowanie wykrojony tył, który zasłania niemalże całe pośladki. To model doskonały do noszenia na co dzień. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również brazyliany. W przeciwieństwie do wyżej wspomnianego rodzaju fig, brazyliany charakteryzuje mocno wycięty tył. Pośladki są więc w nich mocno wyeksponowane. To wspaniały wybór dla wszystkich kobiet, którym zależy na tym, aby bielizna pomogła podkreślić atuty ich figury. Nie jest to jednak model dobry na co dzień. Figi damskie mogą być zdobione koronkami i bardzo często tak jest. Koronki prezentują się wyjątkowo dekoracyjnie, ale obszyte nimi figi mogą nie być zbyt wygodne. Ważny jest także kolor bielizny. Pod jasne spodnie lub sukienki zawsze zakładajmy białą lub cielistą bieliznę. Kolorowe lub czarne figi mogą bowiem prześwitywać przez jasne ubranie, a to prezentuje się wyjątkowo nieatrakcyjnie. Jeżeli nosimy ciemne ubrania, kolor fig możemy wybrać dowolnie.