Panie potrafią zszokować niejednego osobnika płci przeciwnej. Jednego dnia chodzą ubrane w długie, powłóczyste sukienki i wyglądają na romantyczne marzycielki, innego zakładają na siebie krótkie, obcisłe spódniczki, które kuszą niejedno męskie serce. Za kobietami nie jest łatwo nadążyć, ale jest coś, co może połączyć wszystkie stylizacje!

Ramoneski damskie to hit od kilkunastu sezonów. Niezmiennie królują każdej wiosny i jesieni. Może zmieniać się ich fason i kształt, ale zdecydowanie krótkie, skórzane lub skórzanopodobne kurteczki są trendem nie do obalenia. Nie schodzą z wybiegów, królują na ulicach. Kobiety w każdym wieku wybierają odpowiednie ramoneski damskie do swoich potrzeb. I co tu dużo mówić – mają babki rację!

To, co powoduje, że ramoneski damskie są uniwersalne i wpisują się w kanon klasyki w kobiecej szafie? Fason. Krótka i obcisła kurtka na przejściową pogodę. Nadają się nawet na chłodne, letnie wieczory. Obcisła pokazuje odpowiednie kształty, a jej długość nie odwraca uwagi od innych elementów kobiecego stroju.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ramoneski damskie pasują do wszystkich stylizacji. Absolutnie wszystkich. Sukienki i spódniczki w każdej długości. Nawet romantyczne i zwiewne długie spódnice w pastelowych kolorach będą pasowały jak ulał. Ramoneski damskie kochają dżinsy. Nie muszą być to wcale obcisłe spodnie. Pasują do każdego modelu i figury! Buty – baleriny w połączeniu z ramoneską dodają uroku, z trampkami dodają lekkości i dziewczęcości, z czółenkami tworzą kuszącą tajemniczą atmosferę wokół właścicielki. Nie ma zmiłuj ramoneski pasują do wszystkiego.

To, czego zdecydowanie nie można odmówić tym kurtkom to „pazur”, dzięki któremu najbardziej dziewczęca i delikatna stylizacja zyska na tajemniczości. W połączeniu z odpowiednimi dżinsami i botkami na pewno posiadaczka takiej ramoneski będzie wyglądać na dziewczynę, która wsiada na motocykl i odjeżdża na rockowy koncert. Sztuka doboru stroju i dodatków sprawia, że ramoneski damskie mają magiczną moc dopasowywania się do wszystkiego!