Każda kobieta ma ich w swojej szafie co najmniej kilka. Torebki skórzane to praktyczny, ale i estetyczny dodatek, który dopełnia cały strój. Może i maksymalnie dwie torebki by wystarczyły, ale niemal każda pani ma słabość do kupowania modnych w sezonie wzorów i kolorów. Zachęcane wpisami blogerek i modowymi newsami wybieramy coraz to nowsze kroje, fasony i kolory. Jaka więc torebki modne są w tym sezonie?

Dodatki górą!

Elementem światowej mody i najważniejszych wybiegów nie są tylko ubrania, ale też dodatki. To właśnie te topowe kolekcje kreują modowe trendy, także wśród galanterii. Torebki skórzane także pełne są nowinek, bo to nie tylko element praktyczny ubioru, ale też dodatek, który dopełnia całość stroju, a niejednokrotnie podkreśla jego charakter. Jakie w tym sezonie są najważniejsze i najmodniejsze wzory.

Hity na sezon wiosna-lato 2018

  • Pastele

Lato kojarzy się z lekkością, gorącem i ożywczymi kolorami, dlatego w tym sezonie ponownie modne są kolory w jasny lub pastelowych kolorach. Błękitny, kremowy, bladoróżowy, a także połączenia bieli i granatu. Jasne i pastelowe barwy torebek koniecznie powinny być podkreślone złotymi wstawkami, które znakomicie kontrastują z takim zestawieniem.

  • Okrągłe torebki

Torebki skórzane kojarzą się często z klasycznymi, uniwersalnymi wzorami, jednak w tym sezonie szalenie modne są małe, okrągłe torebki. Być może kojarzone nieco z latami 90-tymi i to jeszcze w modzie dziecięcej, teraz wkraczają na miejskie ulice i światowe wybiegi. Okrągła torebka zyskuje różne zdobienia, kolory, ale także wielkości, jednak nie przekracza ona średnicy 30 cm. To taki typowy, miejski wzór. Torebki te często nawiązują do stylu boho i hippi, który idealnie komponuje się z letnim outfitem.

  • Torebki półokrągłe

Koło króluje w sezonie letnim 2018. Na wybiegach widać nie tylko okrągłe torebki, ale też te półokrągłe, które najczęściej zachowane są w stylu boho. Nadal popularne są frędzle, a zestawienie półokrągłej torebki z nimi daje efekt nawiązujący do stylu dzieci kwiatów z lat 60-tych i 70-tych. Torebki skórzane tego typu także występują w raczej poręcznych rozmiarach.

W sezonie wiosenno-letnim królują torebki o jasnych barwach, niewielkich rozmiarów, które idealne są na spacery i towarzyskie spotkania. Mieszą najpotrzebniejsze przedmioty , a funkcjonalne przegródki zapewniają porządek i dobrą organizację. Lekkie, designerskie, nawiązujące do klasyki, stylu boho i wakacyjnej wolności. Te wzory torebek pokochały już światowe modelki i celebrytki. Teraz czas na Ciebie.