Pojawienie się dziecka stanowi kolejne wyzwanie dla młodych rodziców, który są zmuszeni do zmiany dotychczasowego trybu życia. Już nie ma tyle czasu na rozrywkę i wizytę u znajomych. Coraz więcej środków trzeba przedsięwziąć na zorganizowanie odpowiedniego harmonogramu dla siebie oraz dla nowego członka rodziny. Dużą rolę odgrywa wzmożona aktywność - dlatego należy chodzić często na spacery, które dadzą możliwość poznania dziecku okolic, nowych obrazów, dźwięków, czy zapachów. W ten sposób jest w stanie poznać także osoby, z którymi może mieć do czynienia w przyszłości. Dużo czasu trzeba też poświęcać na korygowanie pewnych jego postaw. Istotna jest również dieta dziecka - wraz z kolejnymi miesiącami trzeba wzbogacać ją o kolejne produkty posiadające właściwe składniki odżywcze. Jednocześnie bardzo ważną kwestię stanowi też bezpieczeństwo i komfort dziecka - w tym zakresie należy zadbać o wygodne łóżeczko, fotelik samochodowy, czy wózek ułatwiający relaksujące spacery. Bardzo przydatne są też zabawki i maskotki, które pozwalają dziecku na spokojny sen.

Zabawki dla dziecka

Whisbear

Nietypową formą pomocy dla dziecka są maskotki Whisbear. To tak zwani szumiący pomocnicy - tak są określani przez producentów. Dostępne zabawki to miś, leniwiec, króliczek, lisek oraz ptaszek. Każdy z nich ma swoje zalety, które są decydujące przy wyborze przez rodziców właśnie tej, a nie innej maskotki. Miś Whisbear reaguje na płacz dziecka za sprawą specjalnej funkcji CrySensor. Dzięki temu rodzice mogą łatwiej zapobiec sytuacji, gdy dziecko jest w nie najlepszym nastroju. Ptaszek z kolei jest pomocnikiem dla niemowlaków mających problemy ze snem - wszystko za sprawą specjalnego urządzenia szumiącego. Zabawki Whisbear cechuje też uniwersalność - można je zawiesić zarówno na obręczy wózka, jak i na foteliku samochodowym. Leniwiec z kolei posiada możliwość uruchomienia specjalnej aplikacji, która dostarcza do rodzica powiadomienie o płaczu dziecka. Dzięki temu rodzic może włączać i wyłączać szum, jeśli tego potrzebuje jego pociecha.

Gdzie zakupić odpowiednie zabawki dla dziecka?

Zabawki Whisbear stają się coraz popularniejsze. Na stronie internetowej producenta możemy rozeznać, jakie produkty są aktualnie dostępne i po jakiej cenie jesteśmy w stanie je nabyć. Dzięki porównywarce możemy sprawdzić modele ze względu na konkretne parametry. Dużą zaletą zakupów w internecie jest też opcja skorzystania z platformy transakcyjnej, która za pomocą kilku kliknięć przekieruje nas do banku, w którym mamy konto.