Wiemy, że każda mama kocha swoje dzieci najbardziej na świecie. Szczególną więź możemy zauważyć zwłaszcza, jeśli chodzi o córki. Nic dziwnego, gdyż w naturalny sposób łączą je po prostu kobiece sprawy i tematy. Gdy koleżanki zawodzą, nasza mama jest najlepszym doradcą na świecie. Zawsze pomoże rozwiązać sercowe problemy oraz ukoić ciepłym matczynym słowem. W związku z tym, że traktujecie się nawzajem jak dwie najlepsze przyjaciółki, proponujemy Wam jeszcze bardziej podkreślić swoją silna więź. Doskonałym sposobem na to może być wspólna rzecz typu dwie takie same koszulki czy torebki. My dziś stawiamy na biżuterię, a dokładniej na bransoletki dla mamy i córki. Taka rzecz nigdy nie wyjdzie z mody, a Wy możecie nosić się wzajemnie nie tylko w swoich sercach, ale dzięki wspólnym ozdobnej biżuterii, również na ręce. Przedstawimy Wam kilka propozycji na temat rodzaju bransoletki dla mamy i córki, tak abyście czuły, że pasują i są stworzone specjalnie dla Was.

Modnisie kochające błyskotki

bransoletki dla mamy i córki

Czy oddajecie zasadę, że biżuteria ma błyszczeć oraz lśnić na Waszych ciałach? Postawcie na bransoletki ze świecącymi detalami, które w swoich dodatkach będą zawierały dodatkowo oprószony, świecący pyłek. Idealne będą również koraliki ozdobione w diamentowe cyrkonie. Różnego rodzaje zawieszki przy bransoletkach w formie koron, serc czy znaku nieśmiertelności to modne elementy, które nie tylko będą odwzorowywać obecne trendy, ale z łatwością będą wpadać każdemu w oko. Bransoletki z ozdobnymi zawieszkami w obszernej ofercie dedykowany specjalnie dla mam i córek znajdziecie na stronie https://magneskaart.pl/144-bransoletki-dla-mamy-i-corki.

Pogodne kochające przyrodę

Cechują Was właśnie takie określenia? Uwielbiacie świat, a zielone lasy i łąki stanowią dla Was sporą inspirację? Polecamy bransoletki w jaśniejszych i słonecznych kolorach typu żółty , pomarańczowy, brązowy oraz zielony. Takie kolory nawiązują do otaczającej nas przyrody, a kolor żółty jest bardzo pozytywną barwą, która może przypominać o tym, że nawzajem się rozświetlacie niczym słońce na niebie. Koraliki w postaci kamyczków to idealny element bransoletki dla Was, który oddaje naturalny charakter przyrody. Dobrymi modelem bransoletki dla mamy i córki będą również te w postaci barwnych rzemyków czy sznurków.

Zwariowane i pełne energii

Kochacie się do szaleństwa oraz same jesteście nieźle zakręcone? Bransoletki w kolorach tęczy to biżuteria właśnie dla Was. Wiele kolorów na Waszej ręce odwzoruje niezwykłe pokłady energii, które posiadacie każdego dnia. Polecamy dla Was bransoletki o nietypowych ozdobnych modelach, które niekoniecznie muszą być przeznaczone do noszenia na ręce. Te stworzone do zakładania na nogę, pokażą odmienny styl i z pewnością zwrócą uwagę ludzi mijających na ulicy.