Style w modzie

Style w modzie

Style w modzie

Redakcja CudnaBielizna.pl access_time 29 maja 2017 chat_bubble_outline 0 comments

Cechą charakterystyczną damskiej mody jest mnogość stylów. Duża różnorodność sprawia, że każda z nas może z łatwością oddać swój charakter i aktualny nastrój. Mnóstwo wariantów czeka na miłośniczki elegancji, jak i nieformalnych strojów.

Styl klasyczny

Jest ponadczasowy oraz uniwersalny. To bardzo bezpieczny wybór, ponieważ klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Jego najważniejszą cechą jest elegancja oraz prostota kroju. Nic dziwnego, że tak wiele pań pozostaje wierna klasyce przez niemal całe życie – pasuje kobietom w każdym wieku. Pod względem kolorystyki dominują tu odcienie brązu, bordo, granatu, szarego, zieleni, a także pastele, biel oraz czerń. Wśród fasonów również nie ma udziwnień i szaleństw. Przeważają proste, ołówkowe spódnice, spodnie z materiału, lekkie sweterki, koszule o prostym kroju oraz dopasowane marynarki i żakiety. Poszczególne elementy stroju mogą łączyć się z ubraniami o charakterze casualowym lub z innego stylu. Podsumowując – styl klasyczny pasuje na niemal każdą okazję, wystarczy umiejętnie dobrać dodatki.

Styl vintage

dziewczyna i plecak vintageJest dość trudny ze względu na swoją specyfikę. Na pewno niebanalny i oryginalny, łączy w sobie subtelną elegancję oraz ekstrawagancję i luksus. Styl powinien być pokreślony odpowiednimi dodatkami – może to być plecak vintage, postarzany pasek lub odpowiednia biżuteria. Styl wyklucza noszenie ubrań, które można dostać w każdej sieciówce.

Styl etno

Wyróżnikiem stylu są długie sukienki, szerokie spodnie, narzuty i poncho, koniecznie w kolorach ziemi. Dodatkiem mogą być kolorowe chusty, szale, biżuteria wykonana z drewna, filcu lub innego materiału nawiązującego do przyrody, np. kamienia, marmurku, minerałów itd. Pożądane są wszelkie hafty kojarzące się z misterną pracą wiejskich hafciarek oraz wielobarwne koraliki.

Styl boho

Jest bardzo swobodny i trudny do zdefiniowania, przez co daje dużo możliwości. Tutaj pasuje szeroka spódnica w kwiaty, chusta, plecak vintage, wianek, duża ilość biżuterii etc. Stroje są inspirowane środowiskiem cygańskim oraz hippisowskim.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów
content_copyKategoria

Brak komentarzy

comment Brak komentarzy

Jesteś pierwszy, zostaw komentarz

Prześlij odpowiedź

info_outline

Twoje dane są bezpieczne

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowant.

*