Bielizna nocna damska jest praktycznie obecna w szafie każdej kobiety. Niewiele jednak pań śledzi wybiegi mody, aby stwierdzić, co jest modne w tym sezonie. Tymczasem sezon letni i jesienny roku 2015 zachwyca różnorodnością krojów i delikatnymi barwami.

Każdego roku znane marki wypuszczają nowe linie ubrań przystosowanych na różne okazje – od klasycznych ubrań codziennych, przez stroje wizytowe i wyjściowe, aż po bieliznę damską nocną. Tym razem w roku 2015 znajdujemy wyraźne wpływy mody lat 70., co oznacza powrót kobiecości oraz wygody również podczas snu.

Pastelowo, kolorowo

Można by na pierwszy rzut oka stwierdzić, że kolekcja na nadchodzący sezon jest lekko nudna. Tymczasem nic bardziej mylnego – to właśnie w tym sezonie bielizna nocna damska będzie wyjątkowo barwna i doskonale podkreśli kobiecość w każdym wydaniu! W kwestii prostych wzorów na pewno nie zabraknie jednolitych, prostych w pastelowych barwach, w tym odcieniach różu czy turkusu.

Z drugiej strony modne będą powracające co kilka sezonów grochy o różnej wielkości. Nie zabraknie podkreślających kobiecość wzorów kwiatowych o różnej intensywności barw oraz wielkości nadruku. Co więcej, do łask wróci odsuwana co kilka sezonów panterka.

Bielizna nocna damska – dla każdej kobiety

Różnorodność krojów bielizny sprawia, że praktycznie każda kobieta znajdzie dla siebie coś odpowiadającego jej oczekiwaniom oraz komfortowego. Właściwie nie ma kroju, który w tym sezonie nie byłby modny – od klasycznych koszulek oraz piżamek, aż po bieliznę nocną damską w formie kimona, które nie tylko jest wygodne, ale i skusi partnera! Nowością będą kombinezony, stworzone nie tylko z naturalnej bawełny, ale również przyjemnej w dotyku satyny.

Bielizna damska nocna

Coś kuszącego?

Dla tych kobiet, które lubią czuć się piękne i pożądane w łóżku nawet podczas snu do dyspozycji pozostają seksowne fasony koronkowych koszulek i piżamek. Wiele z nich utrzymanych jest w klasycznej czerni, co z pewnością podkreśli ich erotyczny charakter. Dla wielbicielek bardziej wyzywających kreacji z pomocą przyjdą krótkie kimona – seksowne, a zarazem niezwykle komfortowe.