Topowe oraz modne książki - co warto przeczytać

W każdej wolnej chwili, gdy mam czas na relaks oraz odcięcie się od domowych obowiązków, uwielbiam świeżo zaparzoną kawę oraz dobrą książkę u mojego boku. Czytanie sprawia, że odrywam się na chwilę od wszystkich codziennych trosk oraz sprawia, że przenoszę się na chwilę w inne, odosobnione miejsce. Z wielką przyjemnością przedstawię Wam dwa bestsellery, które przeczytałam i pokochałam już od przeczytania pierwszej ich strony. Mam nadzieję, że zachęcę Was do częstszego zaglądania na półki z książkami, jak i do przeczytania moich propozycji lektur. Głodni wiedzy? Zatem zapraszam do przeczytania artykułu do samego końca.

Nowa Jadłonomia

Od zawsze interesowałam się kuchnią oraz zdrowym odżywianiem i zawsze chciałam wiedzieć więcej i więcej. Nowa Jadłonomia to kolejna książka Marty Dymek, która zawładnęła moim sercem. Czytając  jej najnowszą książkę, zdecydowanie można zwariować na punkcie diety wegańskiej. Autorka książki nie tylko genialnie opisuje jak wykonać dania roślinne, ale i uwzględniła w swoich przepisach polskie, sezonowe warzywa, które możemy teraz przygotować na miarę europejskich dań.  Macie ochotę spróbować bulwę selera po chińsku lub może przygotować mizerię po koreańsku? Zapraszam Was w roślinną podróż, gdzie znajdziecie ciekawe, a przede wszystkim smaczne, roślinne posiłki, wykonane z polskich, sezonowych warzyw.

Życie na pełnej petardzie

Na mój wybór padła książka biograficzna, ponieważ lubię poszerzać horyzonty oraz poznawać opinie oraz światopogląd innych ludzi. Głównym bohaterem, o którym jest cała książka to ksiądz Jan Kaczkowski, który nazywa siebie onkocelebrytą, ze względu na stan swojego zdrowia. Jan jest chory na raka mózgu i pomimo tego, wykazuje wręcz bijący optymizm oraz dystans do otaczającego nas świata. Przez całą książkę natknąć się można na wiele jego opowieści, przez które ukazuje swoją wielką miłość do ludzi i świata. Bardzo serdecznie polecam do przeczytania książki oraz zachęcam do głębszych doświadczeń i przemyśleń związanych z życiem księdza Jana Kaczkowskiego.